ÖVRIGT / Nautica / Modellbåtar 9693713
nr 969 3713
Modellbåtar
2 st, längd: 12-80
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juni 2015
kl 18:21:37
100 kr
150 kr